Ważna informacja dla użytkowników urządzeń Oxford Instruments

Logo Hitachi webW dn. 3 lipca 2017 r. Dział Analiz Przemysłowych w Oxford Instruments stał się częścią grupy Hitachi High-Technologies. Pozostajemy wyłącznym dostawcą produktów XRF (pod analizę złomu i katalizatorów samochodowych), LIBS i mierników grubości powłok Oxford Instruments pod nazwą Hitachi High Tech w Polsce.

Jako użytkownicy urządzeń firmy Oxford Instruments nadal będziecie Państwo korzystać z dedykowanego wsparcia posprzedażowego w trakcie eksploatacji urządzeń. Służąc Państwu wsparcien, z niezmiennym zaangażowaniem będziemy wspomagać rozwój Państwa działalności.

Jako partner Hitachi High-Technologies jesteśmy podekscytowani ogromnym potencjałem tej nowej organizacji i oczekujemy dostarczenia Państwu innowacyjnych produktów i usług w przyszłości.

Więcej informacji na temat zmian organizacyjnych w ramach nowej grupy Hitachi High-Technologies znajdą Państwo na stronie www.hitachi-hightech.com/hha.

Masz pytania?

contact icon shadowSkontaktuj się z nami a postaramy się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na temat naszej oferty i możliwych rozwiązaniach.

tel.: +48 (22) 353 99 26
fax: +48 (22) 353 99 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań z zakresu metalografii, badań twardości, analizy składu pierwiastkowego materiałów. W naszej ofercie mamy:

  • urządzenia do preparatyki zgładów metalograficznych
  • twardościomierze Vickersa, Rockwella, Brinella i uniwersalne
  • Spektrometry rentgenowskie XRF i laserowe LIBS

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności. Rzetelna firma. Firma godna zaufania.