Kim jesteśmy

Jesteśmy autoryzowanym i wyłącznym przedstawicielem na Polskę firm, produkujących aparaturę laboratoryjną do badań z zakresu inżynierii materiałowej. Nasze doświadczenie, zaangażowanie i dbałość o każdego Klienta pozwala nawiązać długotrwałą i owocną współpracę w zakresie wyposażenia laboratoriów kontroli jakości. Wysoka jakość oferowanych przez naszą firmę rozwiązań przy zachowaniu rozsądnej i konkurencyjnej ceny sprawia, że stale zwiększamy krąg odbiorców rozwiązań, oferowanych przez naszą firmę.

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń badawczych, znajdujących się w ofercie naszej firmy. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę z naszą firmą otrzymują nie tylko kupione urządzenia i materiały eksploatacyjne - otrzymują także pełne wsparcie techniczne w zakresie wykonywanych badań.

Po dostarczeniu zakupionych w naszej firmie urządzeń badawczych przeprowadzamy bez żadnych dodatkowych kosztów instalację sprzętu oraz zapewniamy bezpłatnie szkolenie z zakresu obsługi poszczególnych urządzeń. W zależności od stopnia skomplikowania konkretnych rozwiązań oraz stosownie do życzenia Klienta szkolenie trwa od jednego do nawet trzech dni, w trakcie których wspólnie poznajemy sposób działania urządzeń i możliwości wykorzystanie wszystkich funkcji w jakie je wyposażono. Tempo szkolenia dostosowane jest do oczekiwań naszego Klienta, tak aby w indywidualnym czasie możliwe było przyswojenie przez uczestników szkolenia wiedzy niezbędnej, do wydajnej i bezproblemowej pracy z urządzeniem.

Jesteśmy świadomi, że w wielu przypadkach zakup urządzeń do badań materiałowych może być dla naszego Klienta procesem wymagającym rozważenia wielu opcjonalnych rozwiązań - zarówno pod względem oferowanych funkcji jak i pod względem kosztów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by ułatwić podjecie decyzji zakupu i odciążyć Klienta z konieczności samodzielnej analizy rozpatrywanych ofert.

Jesteśmy po to, by pomóc dobrać właściwe rozwiązania i podnieść jakość wykonywanych badań przy zachowaniu możliwie najniższych kosztów wprowadzanych zmian.

Masz pytania?

contact icon shadowSkontaktuj się z nami a postaramy się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi na temat naszej oferty i możliwych rozwiązaniach.

tel.: +48 (22) 353 99 26
fax: +48 (22) 353 99 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Nasza firma istnieje od 2006 roku. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych rozwiązań z zakresu metalografii, badań twardości, analizy składu pierwiastkowego materiałów. W naszej ofercie mamy:

  • urządzenia do preparatyki zgładów metalograficznych
  • twardościomierze Vickersa, Rockwella, Brinella i uniwersalne
  • Spektrometry rentgenowskie XRF i laserowe LIBS

Certyfikat rzetelności

Certyfikat rzetelności. Rzetelna firma. Firma godna zaufania.